30.8 C
Скопје
13:33 - 10 август, 2022

Ознака : жетва

Свет Слајдер Сцена

(Видео) Захарова како Емануела: портпаролката на руското МНР ја соблазнува својата жетва, пораката била двосмислена

Еспресо
Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи Марија Захарова е во „центрифугата“ на коментарите на социјалните мрежи поради постираното најново видео кое изгледа како да...