25.8 C
Скопје
13:59 - 25 мај, 2024

Ознака : марија захарова

СветСлајдерСцена

(Видео) Захарова како Емануела: портпаролката на руското МНР ја соблазнува својата жетва, пораката била двосмислена

Еспресо
Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи Марија Захарова е во „центрифугата“ на коментарите на социјалните мрежи поради постираното најново видео кое изгледа како да...