11.8 C
Скопје
00:57 - 15 април, 2024

Ознака : зек ефрон

СветСцена

Познатиот актер се зарази од опасна бактерија и заврши во болница!

Слободен Печат
Зек Ефрон бил префрлен од Папуа Нова Гвинеја, каде го снимал авантуристичкиот серијал „Killing Zac Efron“, во приватна болница во Австралија, бидејќи се заразил со...