12.8 C
Скопје
22:15 - 23 април, 2024

Ознака : запалил свеќички

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КАЖА „ДА“: Роматично запросување, многу балони и многу емоции

М.Р.
Во своето ново видео на „YouTube“, пејачката Марија Шерифовиќ на нејзино големо задоволство била дел од едно прекрасно изненадување. Веќе идниот младоженец по име Милош...