20.8 C
Скопје
07:27 - 13 јуни, 2024

Ознака : кажала „да“

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КАЖА „ДА“: Роматично запросување, многу балони и многу емоции

М.Р.
Во своето ново видео на „YouTube“, пејачката Марија Шерифовиќ на нејзино големо задоволство била дел од едно прекрасно изненадување. Веќе идниот младоженец по име Милош...