15.8 C
Скопје
23:36 - 19 мај, 2022

Ознака : зад завесите

Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Наши Фаци Сцена

(ВИДЕО) БОЈАНА СО НОВА БАЛАДА И СПОТ: Приказна за отсуството на емпатија во свет полн со предрасуди 

Еспресо
Секогаш доминантна и полна со изненадувања, Бојана Скендеровски повторно чекори цврсто на македонската естрада, со нова и моќна приказна трансформирана во емотивна мелодија. Видео записот...