11.8 C
Скопје
23:25 - 23 април, 2024

Ознака : забремени

СветСлајдерСцена

Иако се породи пред пет месеци, Софи Тарнер посакува повторно да забремени – Сакам да го проширам семејство што поскоро!

Еспресо
Актерката Софи Тарнер и пејачот Џо Џонас го добија своето прво дете во јули оваа година. Според сознанијата на извор близок до парот, Софи и...