14.8 C
Скопје
10:34 - 28 февруари, 2024

Ознака : валентина дисоска

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдерЧудесни жени

Валентина Дисоска за жените во претприемништвото: „До сега формиравме десетина Совети во општините, очекуваме нови во блиска иднина“

Ј.К.Д
Претседателката на Националната платформа за женско претприемништво Валентина Дисоска заедно со својот тим активно дејствуваат во креирање предлог јавни политики, поточно во креирање цело движење...