16.8 C
Скопје
08:12 - 22 мај, 2024

Ознака : треперење

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ВИ ТРЕПЕРИ ОКОТО: Ја предвидува иднината или тоа е знак за сериозна болест?

Еспресо
Треперењето на очните капаци во медицината се нарекува блефароспазам, а кај народот – играње на окото. Науката вели дека тоа се почесто се случува поради...