16.8 C
Скопје
04:06 - 20 мај, 2024

Ознака : трчај бе

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ЌЕ ИМА И ПОЛУМАРАТОН: Се гледаме на 12 септември на „Трчај бе“ во Битола

Еспресо
Битола е подготвена за најголемиот спортски настан кој ја очекува на 12-ти септември, а тоа е третото издание на трката Трчај бе. Оваа трка за...