14.8 C
Скопје
06:06 - 22 мај, 2024

Ознака : травис

СветСцена

Тревис Баркер го прекина молкот, а Кортни Кардашијан со порака до папараците: „Срам да ви е“

Еспресо
Како е Тревис Баркер по панкреатитисот што го погоди неодамна? Пејачот и неговата сопруга Кортни Кардашијан го прекинаа молкот на социјалните мрежи. Тревис Баркер (46)...
Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

Тревис Баркер итно примен во болница: Состојбата му е загрижувачка, Кортни Кардашијан е до него

Еспресо
Состојбата на Тревис Баркер е загрижувачка. Тапанарот на Blink-182 бил итно пренесен во болница. Покрај него е неговата сопруга Кортни Кардашијан. Според ТМЗ, во изминатите...