25.8 C
Скопје
13:34 - 25 мај, 2024

Ознака : топ форма

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ДИЕТНА ПРОГРАМА ЗА СЛАБЕЕЊЕ И ТОП ФОРМА: Вака се храни и слабее Џенифер Лопез

Еспресо
Пејачката и танчарка, која наскоро ќе наполни 53 години, има тонирано и совршено тело, како резултат на интензивен и постојан тренинг, но исто така и...