10.8 C
Скопје
05:36 - 23 мај, 2024

Ознака : тони јурук

ЛајфстајлСпорт

Славната тенисерка Халеп се мажи за милијардер од Македонија! (ФОТО)

Igor
Тенискиот свет би можел да биде сведок на уште една свадба на играч од топ класата, поточно тенисерка. Претходно шпанскиот тенисер Рафаел Надал стапна на...