17.8 C
Скопје
06:04 - 20 мај, 2024

Ознака : томас енгелсон

ЛајфстајлСцена

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor
Тревор Енгелсон е холивудски продуцент, но многу попознат во јавноста е како првиот сопруг на сегашната војвотка од Сасекс, а тогаш актерка, Меган Маркл. Иако...