МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Тревор Енгелсон е холивудски продуцент, но многу попознат во јавноста е како првиот сопруг на сегашната војвотка од Сасекс, а тогаш актерка, Меган Маркл.

Иако долго го нема во јавноста, а сите мислеа дека Меган има среќа во животот, тој всушност им покажа дека и не му е така лошо. Енгелсон се оженил со својата избраничка, милијардерката Трејси Карланд.

Неговата свадба била луксузна по сите критериуми, но чуден бил изборот на храна – се служеле хамбургери, помфрит, цезар салата и остриги.

Тој лошо го поднел разводот со Меган, особено што таа му го вратила прстенот по пошта, но кратко потоа почнал врска со богатата нутриционистка Трејси.

Слични објави

Џеј Зи објасни зошто со Бијонсе не станале додека се интонираше америкнската химна на Супербол (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ТАА ГО КРИЕ, А ТОЈ СЕ СОБЛЕКУВА: Момчето на Анастасија остава без зборови

Igor

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Еспресо

Тајни кои мажот и ги открива само на саканата

Igor

ОТКРИЕНА СТРОГО ЧУВАНА ТАЈНА: Прва фотографија од дадилката на Арчи (ФОТО)

Igor

Ричард Гир по вторпат во седмата деценија ќе стане татко

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − петнаесет =

Слични објави

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Еспресо

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor

И Џенифер Лопез е ИСТА КАКО НАС кога е без шминка и тазе „неизбањата“! Јееее!

Igor

Не е секогаш убаво да сте познат: Џастин Тимберлејк нападнат среде Париз (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 12 јули 2019, петок

Igor