23.8 C
Скопје
11:24 - 2 јуни, 2023

Ознака : тина габер

Балкан Ви Препорачуваме Локумче Свет Слајдер Сцена

(Фото) Колекционерка на богати и славни мажи: Која е убавата Тина Габер која го освои срцето на словенечкиот премиер Голоб

Еспресо
Премиерот на Република Словенија Роберт Голоб ја избра државната прослава за ваен настан за да ја претстави неговата нова партнерка. Тој на настанот дојде придружуван...