10.8 C
Скопје
05:20 - 24 мај, 2024

Ознака : тасос

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииСлајдер

Ве водиме на Тасос: Колку чини гиро, кафе, пиво, сместување…на грчкиот остров со најубави нијанси на сино море

Ј.К.Д
Тасос е еден од најубавите грчки острови кои претставуваат спој на планините со морето.   View this post on Instagram   A post shared by...