10.8 C
Скопје
05:39 - 23 мај, 2024

Ознака : тарик филиповиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Тарик Филиповиќ е бомба во бикини: Бившата мисица ги запали социјалните мрежи

Еспресо
Поранешната мисица Лејла Филиповиќ (46) и сопруга на Тарик Филиповиќ (51) објави фотографија во костим за капење на Инстаграм и ги воодушеви фановите. Таа позираше...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА И ТАРИК ФИЛИПОВИЌ СНИМИЈА ДУЕТ: Спиеш ли мирно Борис Новковиќ?

Еспресо
Новата објава на Северина Вучковиќ на Инстаграм, снимка од дует со актерот Тарик Филиповиќ во која ја пеат песната „Ко jе крив“, која Севе ја...