17.8 C
Скопје
06:06 - 20 мај, 2024

Ознака : Тарик и Лејла Филиповиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото + видео) Тарик и Лејла Филиповиќ заедно со синовите отпатуваа во Дубаи на годишнината од бракот

Еспресо
Лејла Филиповиќ на Инстаграм се пофали дека со сопругот Тарик отпатувала во Обединетите Арапски Емирати за нивната 16-годишнина од бракот, а на патувањето им се...