23.8 C
Скопје
19:46 - 14 јуни, 2024

Ознака : станала

ЛајфстајлСцена

Станала клон на својот починат брат: Шокантни фотографии од сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor
Ла Тоја Џексон (63), сестра на починатиот крал на попот Мајкл Џексон по бројните операции стана клон на нејзиниот брат. Ла Тоја беше сликана на...