18.8 C
Скопје
21:22 - 15 април, 2024

Ознака : среден прст

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

РЕБЕЛ ВИЛСОН му покажа среден прст на Путин: „На сите знаковни јазици, ова значи исто!“

Еспресо
На овогодинешното доделување на филмските награди БАФТА, церемонија одржана во лондонскиот Ројал Алберт Хол, се собраа познатите личности, откако минатогодишната церемонија се одржа вирално поради...