Ознака : соло албум

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо
Американскиот рапер Еминем без никаква претходна најава, вчера вечер објави нов албум, насловен “Music To Be Murdered By”. Ова е вистинско изненадување за фановите, бидејќи...