Ознака : слдбеници

Uncategorized

Рита Ора во поза која ги излуди машките фанови (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Рита Ора позната е по скандалозните, а некогаш и провокативни изданија, но од друга страна не е чест случај да ги споделува своите голи...