Ознака : скапување

Гастро марифети

Спречете го скапувањето на зелечукот и овошјето во фрижидер

Igor
Ако сте од оние на кои секогаш овошјето или зеленчукот им скапува во фрижидерот, пред воопшто да стигнат да го изедат, па со грижа на...