Ознака : Симона Стојановска

Лајфстајл Сцена

Ова е најзгодната Македонка во Катар: Симона од Скопје има тело од милион долари (ФОТО)

Igor
Атрактивната Симона Стојановска е по се изгледа нашата најголема амбасадорка во Катар. Со својот изглед, скопјанката Симона е појава во една од најбогатите земји во...