Ова е најзгодната Македонка во Катар: Симона од Скопје има тело од милион долари (ФОТО)

Атрактивната Симона Стојановска е по се изгледа нашата најголема амбасадорка во Катар. Со својот изглед, скопјанката Симона е појава во една од најбогатите земји во светот.

Таа веќе подолго време живее во Катар, а по професија е фитнес-модел. Покрај тоа што држи приватни часови, таа исто така е личен тренер и на Шеикот од Катар.

Стојановска има учествувано и на неколку домашни и интернационални натпревари од каде секогаш се враќа со освоени титули.

Погледнете неколку фотки од нејзиниот профил на Инстаграм:

Слични објави

Ози Озборн со „Обичен човек“ го опишува своето необично животно патешествие

Михаило Донев

Првата кралска должност на принцот Арчи: Сите во просторијата се смееја! (ФОТО)

Igor

Што можете да направите од една обична картонска кутија – 59 неверојатно креативни идеи! (ВИДЕО)

Еспресо

Анлела Сагра е една од најсексапилните фитнес модели во светот! (ФОТО)

Еспресо

Топ­чи­ња со си­рење

Igor

Пола балканска естрада дојде на вечерашниот концерт на Северина, а и Хурем ја бодри својата пријателка! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

два × четири =

Слични објави

БЕЗ МАНА со АНА: Сиров Вегански Чизкејк со ЛИМОН (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Igor

Додека смртта не нè раздели или пак не? Браковите на некои познати личности траеле помалку од мамурлакот на свадбата

Еспресо

Анастасија Богдановска храбро влезе во приказната мода, проверете како и зошто

Igor

Туна слави роденден, но што им шепоти на овие скулптури? (ФОТО)

Igor

Ќе ве полазат морници од емоција: Мајка и син од Австралија ја пеат „Мајко“ на Лозано! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Зошто Никола Тесла умрел во сиромаштија и во долгови?

Слободен печат