4.8 C
Скопје
03:13 - 21 април, 2024

Ознака : силуета

Ви Препорачуваме

Тамара „го украде шоуто“ на Макфест

Igor
Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ годинава позитивно нè изненади. Едно од пријатните изненадувања беше и Тамара Тодевска, која се појави во шик модно издание (за...