9.7 C
Скопје
03:24 - 28 февруари, 2024

Ознака : анимал принт

Ви Препорачуваме

Тамара „го украде шоуто“ на Макфест

Igor
Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ годинава позитивно нè изненади. Едно од пријатните изненадувања беше и Тамара Тодевска, која се појави во шик модно издание (за...