03:52 - 23 јуни, 2024

Ознака : шарм

СценаХороскоп

Кој хороскопски знак е најопасен шармер?

Igor
Темпераментни и страсни, Лавовите секогаш сакаат да бидат во центарот на вниманието. Во друштво се најгласни, а кога некој им се допаѓа тоа го покажуваат,...