Ознака : севт

Свет Слајдер Сцена

Камила сепак не била единствена – Принцот Чарлс ја изневерил Дијана и со оваа мегапопуларна пејачка?

Еспресо
Во деведесетите кружеа гласините за нивните тајни состаноци, а на многумина им избегала информацијата дека принцот и пејачката се познаваат повеќе години… Иако е добро...