Ознака : Севиља

Лајфстајл Сцена

Дуа Липа настапи во Севиља и го покажа задникот! (ФОТО)

Igor
Во неделата во Севиља се одржа доделувањето на МТВ наградите, а забележителен настап имаше косовската пејачка Дуа Липа која го изведе својот најнов хит „Don’t...