Ознака : Серхио Рамос

Лајфстајл Сцена

Bottlecap challenge: За да го отвори капачето, РАМОС не употреби ни нога, но ни рака (ВИДЕО)

Igor
Во текот на летната пауза на првенствата, фудбалерите кои очигледно се навикнати деновите да им бидат исполнети со тренинзи, сега не знаат што да прават...
Лајфстајл Сцена

ТЕМНАТА страна на гламурозната свадба на Рамос

Igor
Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио минатата недела, која многумина ја нарекоа свадба на годината, но гламурозна забава на која имаше околу петстотини гости,...