Ознака : секс-сцени

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Никол Кидман: Никогаш не реков „Не“ за секс-сцени! (ФОТО)

Васко Спасоски
Никол Кидман (53) има актерска кариера која трае со децении, во најразлични жанрови толкуваше секакви улоги. Некои од улогите на ѕвездата вклучуваа и голотија како...