Tag : Рефиели

Лајфстајл Сцена

ВОДИТЕЛКАТА на Евросонг затајувала данок?

Igor
Израелскиот супермодел Бар Рефаели (33), водителката на овогодинешниот Евросонг во Тел Авив, мора на државата да ѝ плати околу 2 милиони евра данок. Освен тоа,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian