Tag : престара

Лајфстајл Сцена

Џеј Ло покажа повеќе од што е потребно: „Можеби си престара за тоа“(ВИДЕО)

Igor
Пејачката Џенифер Лопез, која е на прагот на шестата деценија, објави нов музички спот за песната „Medicine“, во соработка со раперот Френч Монтана (34), а...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian