Џеј Ло покажа повеќе од што е потребно: „Можеби си престара за тоа“(ВИДЕО)

Пејачката Џенифер Лопез, која е на прагот на шестата деценија, објави нов музички спот за песната „Medicine“, во соработка со раперот Френч Монтана (34), а од силните, блескави и брзи кадри, на сите во очи им паднала една работа.

Џенифер (49), во спотот променила дури седум комбинации на облека, од црн фустан разресен на нозете, до бело каубојско одело и шешир.

Сепак, во еден момент, кога Лопез го носела белиот латекс комбинизон, камерата го фатила нејзиниот потполно гол задник.

Таа сцена се повторува неколку пати во спотот, но кадрите траат само една секунда. Во спотот „вметнала“ всушност цел циркуз, вклучувајќи ја и жената во минијатурно бикини, која крева тегови.

Сепак, многумина и замериле на тоа колку се разголила.

„Ти си навистина божица, и со гласот и со изгледот, но мислам дека на овие години не би требало да правиш вакви провокативни песни“, коментирале фановите.

Слични објави

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Мрежа на љубовта: Како хормоните контролираат кого и колку го сакаме?

Еспресо

Роден е тапанарот Карл Палмер, „The temptations“ го објавија својот деби албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

ОСУМ ГОДИНИ БЕЗ ЕЈМИ: И по смртта, таа продолжува и понатаму да фасцинира

Igor

Вниманието на присутните беше вперено само во неа: Џорџина блескаше на еден од најважните настани на Роналдо (ФОТО)

Еспресо

Кралицата Елизабета во самоизолација дочека прекрасна вест!

Еспресо

Остави Коментар

шест − 3 =

Слични објави

Девет работи кои се строго забранети во Русија и никако не смеете да ги правите во оваа земја!

Еспресо

ФОТО: Јованка Житарова за Нова година ќе пее, ама дома со најблиските!

Васко Спасоски

Гламурозни во секоја декада од животот: Истакнати МАКЕДОНСКИ МОДЕЛИ во модна кампања за МАРКОВ

Igor

Популарниот пејач прозборува за ужасното искуство: Немаше никого во близина, а потоа ми извадија нож!

Еспресо

Најчудните барањa на светските ѕвезди: Ријана бара тепих со леопард принт, Лејди Гага постер од Дејвид Боуви

Еспресо

ФОТО | Се слави во домот на семејството Живојиновиќ: Погледнете каков подарок доби Лепа Брена од Боба за годишницата од бракот!

Васко Спасоски