Ознака : писта

Сцена

Наоми Кембл повторно мета на негативни критики!

Igor
Наоми Кембл (49) повторно е мета на натписите на интернет и друштвените мрежи, пишува dailymail.co.uk. Неодамна се покренаа и медиумските нагаѓања како познатата манекенка „одбила...
Сцена

Сите се смеат за манекенскиот чекор на бујната старлета во танга (ВИДЕО)

Igor
Инстаграм моделот Деми Роус последните денови е тема број еден за шега откако се обиде во улогата на манекенка и се прошета на модната писта....