Наоми Кембл повторно мета на негативни критики!

Наоми Кембл (49) повторно е мета на натписите на интернет и друштвените мрежи, пишува dailymail.co.uk.

Неодамна се покренаа и медиумските нагаѓања како познатата манекенка „одбила понуда да учествува на голема ревија со исклучиво темни модели, бидејќи тоа би било спротивно на се што се залагала во изминатите години“.

Наводно за учество во ова модно шоу ѝ била понудена и поголема сума на пари, но не прифатила.

„Потемните личности засега се во многу интересна позиција. Сега сме повеќе, отколку во мода. Ние сме култура. Чувствувам разлика на повеќе полиња“, рекла неодамна на оваа тема.

„Ние само сакаме баланс. Крај на приказната“, одговорила јасно на другите прашања.

Исто така Кембл на почетокот од кариерата беше помеѓу првите манекенки со темен тен, што не секогаш било лесна работа.

Слични објави

По операциите, Анџелина Џоли ги однесе своите деца во кино (ФОТО)

Еспресо

Каролина Гочева објави секси-фотки! Популарната пејачка ги изненади фановите! (ФОТО)

Igor

Во домот на Џенифер Лопез ни во карантин не е досадно: Погледнете го семејниот танц кој стана хит на социјалните мрежи!

Еспресо

Наташа Беквалац е по третпат среќно разведена жена! Пејачката со насмевка излезе од судница и еве што порача! (ФОТО)

Igor

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor

Каролина Гочева ужива на Пелистер: Ден исполнет со убавина

Еспресо

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

ПОГЛЕДНЕТЕ како девојката на РОНАЛДО блесна во Кан (ФОТО)

Igor

Кое вре­ме е нај­ло­шо за ру­чек ако са­ка­те да ос­ла­бете

Igor

Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат

Брз и едноставен ручек: Сочни полнети модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Igor

Фитнес модел чија фигура не можете лесно да ја заборавите (ФОТО)

Еспресо

Повеќе нема криење! Елена Ристеска и Филип Арсовски блескаа на модната недела (ФОТО)

Igor