23.8 C
Скопје
16:28 - 28 мај, 2024

Ознака : пети бојд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

За неа се напишани дури три љубовни песни! Која е Пети Бојд?

Еспресо
Веројатно барем еднаш во животот сте ги слушнале песните „Wonderful Tonight“ на Ерик Клептон, „Layla“ на групата „Дерек и Доминос“ и песната „Something“ на „Битлси....