Tag : олободете

Uncategorized

Со помош на овој трик мирисот од цигарите на облеката исчезнува веднаш

Igor
Ако сте непушач или едноставно не сакате непријатен мирис од цигари на вашата облека, ова е вистинското решение за вас. Долгото седење во затворена просторија...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian