17.8 C
Скопје
01:15 - 26 мај, 2024

Ознака : ОИ

UncategorizedВи препорачуваме на СПЖенски печатСлајдерЧудесни жени

(ФОТО) ОТВОРЕНО СО ПУЛИКСЕНИЈА ЈОВАНОСКА: Научив како е да победуваш, губиш и да продолжиш напред

Кате Божиновска
Го освои 9. место, даде сè од себе, македонската каратистка достоинствено ја претстави Македонија. – Го оставив зад себе тоа блиско минато, но настапот на Олимписките...