20.8 C
Скопје
16:39 - 28 мај, 2024

Ознака : ножеви

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс се повреди додека танцуваше со ножеви: „Долго време е фасцинирана од ножеви, ги чува под кревет“

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс ја повредила раката додека танцувала со ножеви, пишува „Пејџ сикс“. Пред некој ден, 41-годишната Бритни Спирс сподели со своите следбеници на Инстаграм...