Tag : нета

Лајфстајл Сцена

Погледнете го МОЌНИОТ НАСТАП на Нета на отворањето на Евровизија

Igor
Првата полуфинална вечер на Евровизија ја отвори минатогодишната победничка Нета. Оваа година Евровизија се одржува во Тел Авив, Израел, откако Нета ја донесе победата со...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian