Tag : надиа команечи

Лајфстајл Сцена

Лепа Брена во друштво на најдобрата гимнастичарка на сите времиња (ФОТО)

Igor
Лепа Брена и Надиа Команечи, иако се во поодминати години, се преубави жени, а тоа го докажаа вчеравечер на роденденот на романскиот бизнисмен Ион Тириак....
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian