17.8 C
Скопје
00:55 - 26 мај, 2024

Ознака : моника стојановска

Ви ПрепорачувамеЖенски печатСлајдерЧудесни жени

ФОТО | Моника Стефановска, каратистка: Тренирањето во вакви услови е речиси невозможно, но желбата е клуч за успехот!

V. T.
Моника Стефановска е родена во 1991 година во Тетово. Дипломирала на Економскиот факултет (надворешна трговија) на универзитетот „Св. Кирил и Методиј“, а подоцна станува и...