Ознака : Меги

Лајфстајл Сцена

Потресна приказна за рок легендата: Последните часови од животот на Милан Младеновиќ

Igor
На 5 ноември 1994 година Милан Младеновиќ починал од рак на панкреас, а со месеци се зборувало дека заболел од сида. Во последните часови на...