Ознака : машничка

Свет Сцена

Мис Бум-Бум гола и со само една машничка на себе ви ги честита празниците (ФОТО)

Еспресо
Една од најпознатите фудбалски навивачки, Бразилката Сузи Кортез, на својствен начин ги честиташе новогодишните и божиќните празници. Сузи, попозната како Мис Бум-Бум, позната е и како голема љубителка на фудбалот,...