11.3 C
Скопје
21:40 - 29 февруари, 2024

Ознака : марли

СветСлајдерСцена

Почина внукот на Боб Марли: Имаше 31 година, пронајден во автомобил

Еспресо
Џозеф Мерс Марли, внукот на Боб Марли, почина на 31-годишна возраст, пишува магазинот People. Неговиот портпарол ја потврди смртта. Според радиото WZPP, Јозеф бил пронајден...