16.8 C
Скопје
23:52 - 19 мај, 2024

Ознака : марија воронцова

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЌЕРКАТА НА ПУТИН се разведува и го напушта сонот да отвори клиника за милионери: Причина? Војната и санкциите

Еспресо
Марија Воронцова, ќерката на Путин се разведува од сопругот и го напушта сонот да отвори клиника за милионери. Марија има 36 години и родена е...