16.8 C
Скопје
04:05 - 20 мај, 2024

Ознака : манчестер јунајтед

ЛајфстајлСпорт

БРУТАЛНО СЕКСИ: Најатрактивните навивачки на Манчестер јунајтед! (ФОТО)

Igor
Вечерва од 18.55 часот на стадионот во Хумска се очекуваат да присуствуваат околу 1.500 навивачи на Манчестер јунајтед за натпреварот од Лига против Партизан. После...
ЛајфстајлСцена

Фудбалерот на Јунајтед поради смртта на сопругата се расплака пред камерите, а сега повторно ќе застане на лудиот камен

Igor
Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Рио Фердинанд, викендов ќе се венча со 27-годишната Кејт Рајт. Според пишувањето на британските медиуми, церемонијата би требало да се...
ЛајфстајлСпорт

Причина повеќе да навивате за Манчестер јунајтед (ФОТО)

Igor
Освен што се зборува за можни летни засилувања во тимот од „Олд Трафорд“, се говори и за Катрина Марија која ги збудале фановите со нови...